Druhá jízda s Coco Pinchardovou

24.06.2022 | Recenze
Druhá jízda s Coco Pinchardovou

Coco píše historické parodické romány, miluje svého syna, nezvládá bývalou tchyni a touží konečně spojit život s novým přítelem Adamem. Jenže, nebyla by to smolařka Coco, aby to šlo jen tak hladce. (text a foto: Helena Herynková)

Coco má po dramatických událostech a životních změnách konečně klid a růžový život. Napsala knihu, která se stala bestsellerem díky neotřelému zpracování v podobě muzikálu. Její dospělý syn se stěhuje z domova, bývalý manžel jí přestal otravovat život a s tchyní to vypadá také nadějně. Právě dokončuje novou knihu, získala dokonce první literární cenu. A především! Má přeci svého milovaného Adama, bude se k ní stěhovat a možná se také brzy vysloví. Jenže, právě ve chvíli, kdy je Coco ukolíbána ke spokojenosti, nastane zvrat. A zbytek zjistíte ve skvělém románu Coco Pinchardová: Moje tlustá opilá svatba.

Autorem této báječné romantické komedie není nikdo jiný než mistr pera Robert Bryndza. Než se stal slavným a opěvovaným autorem krimithrillerů, psal právě romantické komedie, velmi britské, neskutečně vtipné a svým způsobem unikátní. Románová série o ztřeštěné a zmatené Coco, na kterou se problémy jen lepí, je totiž vyprávěná velmi neotřele. Veškerý děj se odehrává prostřednictvím e-mailů hlavní hrdinky, jež posílá blízkým přátelům, synovi, Adamovi a dalším zúčastněným. Sice jí ani na jeden nikdo neodpoví, takže čteme jen její pohled na věc, ale o to zábavnější příběh je.

Po úspěchu prvního dílu Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové jsme se naštěstí dočkali pokračování a můžeme lovit další štěstí a bránit lásku. Bláznivou Coco si zamilujete na první e-mail, román Coco Pinchardová: Moje tlustá opilá svatba potěší všechny milovníky vtipných a zábavných příběhů s dobrým koncem. Tuhle e-mailovou laskominu zhltnete za pár hodin.

 

 

Nepřehlédněte

Dům na Riviéře odkrývá temná válečná tajemství

14.08.2022 | Recenze

Téměř detektivní příběh, v němž hraje hlavní roli dřevo

12.08.2022 | Recenze

Příběhy do uší na celý srpen

11.08.2022 | Knižní zajímavosti

Janek Ledecký: Se zvířaty to Ezop vymyslel skvěle

10.08.2022 | Rozhovory

Dějiny jednoho média

09.08.2022 | Knižní zajímavosti

magazín knihkupec

je nezávislý tištěný měsíčník přinášející informace o knižních novinkách, rovněž ale o důležitých událostech ze světa kultury a umění.

Tento portál je neúplným zrcadlem jeho redakčního obsahu. Některé články, recenze, knižní ukázky a pod. vycházejí pouze v jeho tištěné podobě. Pro tu ovšem musíte navštívit některé kamenné knihkupectví, kde jej dostanete zdarma ke svému nákupu.